Gizlilik Sözleşmesi

  1. Taraflar

a) snappager.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Adres. Maslak, Büyükdere Cad. No:255 Nurol Plaza B.02, 34450 Sarıyer/İstanbul adresinde bulunan Snappager ve

b) snappager.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

  1. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Snappager'ın sahibi bulunduğu web sitesi snappager.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

  1. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, snappager.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , Snappager'ın bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Snappager'a karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

  1. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya üye tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Snappager üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

  1. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir

Snappager olarak amacımız; en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmaktır. Daha detaylı bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim
+90 532 236 38 80[email protected]
Maslak, Büyükdere Cad. No:255 Nurol Plaza B.02, 34450 Sarıyer/İstanbul
2022 Snappager - Her Hakkı Saklıdır